Barevné návyky

Jednotlivé návyky je možné barevně odlišit, takže jejich výpis je nyní mnohem přehlednější a samozřejmě barevnější. Předdefinováno je 19 skvělých barev, více snad vymýšlet netřeba. Barvičky jsou taková malá předzvěst k tomu, co přijde jako další nová vlastnost Návykovače! Nebo tomu budeme říkat nová součást?

Zamykání editace návyků

Máte v navykání velké oči? Naberete si hodně návyků stylem "každý den přidám nový návyk"? Či snad navykáte tak, že když se nedaří, tak návyk smažete? To už teď nehrozí - díky zamykání editace návyků. Stačí nadefinovat návyky a vybrat časový interval, jak dlouho mají být návyky neměnitelné a navykat. Nejdelší interval k uzamčení je 21 dní - tolik prý stačí mozku k tomu, aby si nový návyk zafixoval!

Synchronizace

Pořizujete nový telefon? Chcete navykat na více zařízeních současně? Bojíte se, že při ztrátě telefonu přijdete o svůj seznam návyků a budete muset začínat odznova? Není třeba bát se více! Návykovač se umí synchronizovat se serverem a to až pro nekonečný počet zařízení. Takže můžete navykat na telefonu, tabletu, chytrých hodinkách* i chytré televizi*. A navíc je synchronizace jako zálohování pouze prvním krůčkem k něčemu, co přijde záhy, těšte se!!

* - teda pokud by autor Návykovače byl co k čemu a udělal i verzi pro chytré hodinky a chytrou televizi.

Omluvenka

Občas se může stát, že návyk nebylo možné z nějakého důvodu dokončit. Typickým příkladem může být nemoc a vyražení na procházku. Je jasné, že tyhle dvě věci nejdou dohromady, takže je nyní možné přidat omluvenku - jako třetí stav dokončení, pomocí modrého puntíku. Na obrázku vlevo je tento případ vidět u "Jít na procházku". Stačí se jen dvakrát dotknout příznaku dokončenosti - funguje to jak v seznamu návyků, tak i u přidávání poznámky.

Zůstaňme v kontaktu!